Powered by Smartsupp

Aplikácia LARA DIO

Aplikácia LARA DIO je určená na ovládanie zariadena LARA, ktoré vyniká svojimi rozmermi i funkciami v dizajne vypínača. .. 

LARA je v prvom rade neobyčajným prehrávačom internetových rádií umožňujúcim počúvanie akejkoľvek stanice na svete, navyše bez nepríjemného chrčania klasických FM tunerov. Vďaka prevedeniu a dizajnu vypínača je navyše možné LARU využiť v každej miestnosti v dome (v detskej či obývacej izbe, spálni, kuchyni, kúpeľni), ale aj v čakárňach, wellness a iných priestoroch..

Pomocou aplikácie LARA DIO je možné ovládať všetky LARY z jediného ovládača (teda smartfónu s operačným systémom Android), pričom maximálny počet ovládaných zariadení nie je nijako obmedzený.

Ovládanie aplikácie je veľmi intuitívne a užívateľ si veľmi ľahko uloží vlastné obľúbené stanice, ktoré má naďalej kedykoľvek k dispozícii.

Výnimočnosť LARY spočíva v technickom prevedení. LARA je priamo vybavená integrovaným zosilňovačom s výkonom 2x10W / 8Ω a ponúka tak vynikajúce riešenie kombinujúce jednoduchú inštaláciu a príjemné počúvanie hudby, pričom je možné vyberať z celej rady reproduktorov. LARA ale ponúka aj možnosť pripojenia externého zosilňovača pomocou linkového výstupu.

Zariadenie LARA Radio je možné kúpiť priamo tu, pričom je možné voliť zo širokého spektra rôznych farebných prevedení krytu a rámčekov.

Vyššia verzia LARA Intercom je oproti LARA Radio navyše vybavená možnosťou komunikácie s dverovým komunikátorom - hlas aj príjem obrazu kamery. LARA Intercom tiež umožňuje komunikáciu medzi viacerými zariadeniami, ktoré tak plnia funkciu domáceho interkomu.

Uvedené funkcie je možné využiť samostatne, kúpou zariadenie LARA Radio alebo LARA Intercom, ale aj v rámci kompletného systému pre chytrý domov iNELS.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.