Bezdrôtový systém iNELS boduje - získal prestížne ocenenie "Vizionář 2015"

Firma ELKO EP znovu ukázala, aké sú jej výrobky a služby kvalitné a vysoko cenené nielen laikmi, ale aj odbornou verejnosťou. K oceneniu z roku 2013 si pridala ďalšie - za bezdrôtové meranie spotreby energií v systéme iNELS.

Už piaty ročník projektu "Vizionáři 2015" mal za úlohu nájsť a oceniť najinovatívnejších podnikateľov a firmy uplynulého obdobia. ELKO EP v ňom bodovalo už pred dvoma rokmi.

„V roku 2013 sme si odniesli čestné uznanie odbornej poroty za technologický a spoločenský prínos v odbore svojej činnosti, teda v oblasti využívania nových technológií pre domov, rodinu, zamestnanie, bezpečnosť a zdravie. V tomto roku je tým víťazom Bezdrôtové meranie spotreby v rámci systému iNELS. Som za to veľmi rád - cenu preberám ja, ale stojí za ňou všetci naši zamestnanci, hovorí jednateľ spoločnosti Jiří Konečný.

Do tohto ročníka, rovnako ako predchádzajúceho, sa prihlásil rekordný počet subjektov. Odborná porota mala neľahkú úlohu vybrať tie naj. „Z niekoľkých desiatok vysokokvalitných inovatívnych počinov musela vybrať tie, ktoré sú skutočne vizionárske. Ukázalo sa, že u poroty výrazne bodovali firmy, ktoré sa rozhodli spojiť moderné technológie s tradičnými priemyselnými odvetviami,“ komentuje úlohu poroty jej predseda Pavel Švejda. 

Projekt "Vizionáři 2015" sa uskutočnil pod záštitou Ministerstva priemyslu a obchodu ČR.

Pozrite sa ako Energy management funguje tu.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.