Chytrý prírastok do domácnosti

Sada Jeden ovládač za všetky

Použiť mobilný telefón ako diaľkový ovládač pre zariadenia v domácnosti? Prečo nie. A nie je to tak zložité, ako si myslíte.

Dôležitou správou je, že nemusíte meniť celú elektroinštaláciu domu. V jednej krabici, v tzv. chytrej sade, ktorá sa volá Jeden ovládač za všetky, nájdete vybrané prvky chytrej elektroinštalácie. Prostredníctvom tejto sady môžete ovládať domáce spotrebiče smartfónom. 

Sada obsahuje:

Ako na to? 
Do smartfónu stiahnete aplikáciu. Táto aplikácia je univerzálny ovládač pre všetky Audio Video spotrebiče (vrátane klimatizácie). Aplikácia sa prostredníctvom smartfónu spojí s chytrou IR krabičkou (ktorá ďalej komunikuje s AV spotrebičmi IR senzorom). 

Čo môžete ovládať? 
Domáce kino, televíziu, DVD prehrávač, Blu Ray prehrávač, zosilňovač, set top box, satelitný prijímač, klimatizáciu, projektor.

Čo všetko vie? 
Zvláda viac úkonov naraz - tzv. scény. Napríklad idete spať a jediným povelom vypnete všetky AV spotrebiče v celom dome (napríklad deťom televíziu). Navyše do jednej aplikácie možno integrovať neobmedzený počet IR krabičiek. To znamená, že v jednej aplikácii máte pod kontrolou obývačku, detskú izbičku a ďalšie ...

Čo dodat?
Ste absolútne slobodní - máte všetko pod kontrolou aj mimo domova, pretože ovládanie je možné v rámci siete wifi aj vzdialene z akéhokoľvek miesta (napríklad z práce alebo dovolenky).

Svojim zákazníkom ponúkame celkom 7 chytrých sád (Dom pod palcom, Rádio & hudba vo vypínači, Hra svetiel, Jednoduchá termoregulácia, Kúrenie s úsporou, Kúrenie na diaľku, Jeden ovládač za všetky). Všetky spája jednoduchá inštalácia, bezdrôtová prevádzka a "stavebnicovost" celého riešenia , kedy ktorákoľvek zo sád jednoducho dopĺňa ďalšiu. Užívateľom môžu priniesť nielen vyšší komfort, ale často tiež výrazné úspory až 30%, ktoré zákazník získa dokonalým prehľadom o výdavkoch svojho domu.

Viac informácií o sadách nájdete tu.

 

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.