Apríl na výstavách - Slovensko, Maďarsko, Bulharsko


Od začiatku roka sa spoločnosť ELKO EP zúčastnila už piatich výstav po celom svete. Mesiac apríl tento počet však ešte zdvojnásobí ... A to ešte zďaleka nie sme na konci.

Od 5. - 7. apríla 2016 sme spolu s naším exportným partnerom vystavovali na veľtrhu Smart Cities v Sofii v Bulharsku. 
V dobe od 6. do 9. apríla sme sa zúčastnili slovenského veľtrhu Coneco v Bratislave a v rovnakom termíne, avšak až do 10. apríla ste nás mohli navštíviť na maďarskom veľtrhu Construma v Budapešti. 

Na našich stánkoch sme stálym aj novým zákazníkom na workplaceoch prezentovali naše riešenie - systém Smart Home & Building solutions (ako v bezdrôtovej verzii iNELS RF, tak v zbernicovej iNELS BUS). Nechýbalo ani predstavenie LARA rádia, alebo nového riešenia pre meranie energií. Predviedli sme tiež ukážky nástenných ovládačov GSB, možnosť hotelového riešenia Hotel Guest Management Systém a mnohé ďalšie. Všetky systémy osvetlenia, multimédií a na jednotlivých workplaceoch boli medzi sebou prepojené vďaka Connection serveru, čo umožnilo ich ovládanie z jedinej aplikácie IHC (iOS i OS Android) umiestnených nielen na stánku, ale aj zo zariadení od prichádzajúcich návštevníkov. Aplikácia zákazníkom zostane a je presmerovaná do našich demo showroomov, kde si môžu kedykoľvek on-line ovládanie vyskúšať a predviesť svojim zákazníkom.

Touto cestou by sme tiež chceli poďakovať všetkým, ktorí nás navštívili v našom stánku. Dúfame a tešíme sa na ďalšiu vzájomnú spoluprácu!

 

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.