Powered by Smartsupp

ELKO EP & ISE! Už piatykrát!

Aj v tomto roku nemôžeme chýbať na medzinárodnej výstave Integration System Europe, ktorá je zameraná na nové technológie, meranie energií a integráciu tretích strán. Výstava prebieha od 9. do 12. februára v Amsterdame a rovnako ako v predchádzajúcich rokoch je náš stánok umiestnený v hale 1, stánok Q75.

A na čo sa môžete tešiť?

iNELS & tretie strany

Riešenie iNELS ponúka užívateľovi jeden ovládač pre všetky technológie v dome alebo budove. Zákazník tým získava možnosť centrálneho a vzdialeného dohľadu nad celým systémom. Aby sme mohli ponúknuť skutočne ucelené riešenie, integrujeme neustále ďalšie a ďalšie protokoly zariadení a systémov.

iNELS & Energy Management

Predstavujeme Vám revolučný spôsob merania energií prostredníctvom iNELS a to bezdrôtovou alebo zbernicovou technológiou. Vyhodnocovanie prebieha v reálnom čase a dokáže ušetriť nemalé náklady na energie. Hlavné výhody: meranie spotreby elektriny, plynu a vody; inštalácia na Vaše existujúce meradlá; bez nutnosti stavebných úprav; zobrazenie v aplikácii Vášho smartfónu; pripojenie až 140 meradiel do systému

iNELS BUS iNELS & Guest Room Management System

iNELS riešenie pre Guest Room Management System ponúka dizajnový Corridor Room Status Panel s čítačkou RFID kariet a Touch panel s možnosťou ovládania osvetlenia, HVAC, hudby a scén. iNELS je tiež možné prepojiť s PMS (Property Management Systems) ako Fidelio a Opera.

iNELS & CUE

Áno, to je riešenie ponúkajúce prepojenie až 32 centrálnych jednotiek iNELS. To je potom vhodné riadenie veľkých projektov napr. kancelárskych budov, zasadacích miestností alebo prednáškových sál, vrátane napr. rezervačného systému pre tieto priestory.

iNELS & DALI, DMX

Vyvinuli sme jednotku EMDC-64M - bránu medzi systémom iNELS a digitálnymi protokolmi pre riadenie osvetlenia DALI a DMX. Pomocou iNELS je vďaka tomu teraz možné riadiť až štyritisíc svietidiel rozdelených do individuálne prispôsobiteľných zón, riadených podľa časových režimov a intenzity slnečného svitu, čo dohromady efektívne pôsobí na znižovanie nákladov na energie.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.