ELKO EP na Light + Building už po piatykrát

V dňoch 13. - 18.3. 2016  vystavovala naša materská firma na najväčšej svetovej výstave smart automatizácie a osvetlenia Light + Building vo Frankfurte nad Mohanom. Veľtrh opäť potvrdil svoju pozíciu popredného svetového veľtrhu. Výstavy sa zúčastnilo 2 589 vystavovateľov z 55 krajín sveta.

Na našom stánku o ploche 60 m2 sme súčasným aj novým zákazníkom na Workplace prezentovali naše riešenie - systém Smart Home & Building solutions (ako v bezdrôtovej verzii iNELS RF, tak v zbernicovej iNELS BUS). Nechýbalo ani predstavenie LARA rádia, alebo nového riešenia pre meranie energií.

Na dizajnovej stene sme návštevníkom predviedli ukážky nástenných ovládačov GSB, možnosť hotelového riešenia Hotel Guest Management Systém a mnohé ďalšie. Presvetlenie stupienku a workplace bolo riadené bezdrôtovým stmievačom RGB pásikov RFDA-73M. Stropné osvetlenie celého stánku bolo riadené DALI, logá ELKO EP a iNELS na golieri DMX prostredníctvom BUS jednotky EMDC-64M

Pre dotvorenie ilúzie o dokonalom chytrom dome bola v expozícii umiestnená aj práčka, kávovar a vinotéka od spoločnosti Miele. Všetky tieto spotrebiče dokáže iNELS prostredníctvom aplikácie ovládať. Všetky systémy osvetlenia, multimédií a na jednotlivých workplace boli medzi sebou prepojené vďaka Connection serveru, čo umožnilo ich ovládanie z jedinej aplikácie iHC (iOS i OS Android) umiestnených nielen na stánku, ale aj zo zariadení od prichádzajúcich návštevníkov. Aplikácia zákazníkom zostane a je presmerovaná do našich demo showroomov, kde si môžu kedykoľvek on-line ovládanie vyskúšať a predviesť svojim zákazníkom.

Touto cestou by sme tiež chceli poďakovať všetkým, ktorí nás navštívili!

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.