ELKO EP sa stalo Globálnym exportérom Roku 2016 v CZ

Dňa 24.11.2016 prevzal Jiří Konečný cenu Globálny Exportér Roku 2016, ktorá znamená najvyšší nárast objemov exportu na nových trhoch.

Súťaž sa koná už 19.rokov tradične pod záštitou skupiny UniCredit a spoločnosti DHL. Do súťaže sa tento rok prihlásilo rekordných 160 firiem, z toho podmienky splnilo 143 podnikov.


„Bolo pre nás príjemným prekvapením, keď sme zistili, že sme takú cenu vyhrali. Exportujeme od roku 1997 do viac ako 66 krajín sveta a v 11-tich máme svoje vlastné pobočky. To si vyžaduje nielen systém inteligentných elektroinštalácií, ktorý sa snažíme aktívne exportovať, ale hlavne tiež teritória, na ktoré sa aktuálne zameriavame a tým je Blízky a Stredný Východ ", dodáva Jiří Konečný, zakladateľ a predseda predstavenstva Holdingu ELKO EP. 

Slávnostné odovzdávanie, ktoré moderoval známy herec Tomáš Hanák prebiehalo v sídle spoločnosti Microsoft Česká Republika.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.