Hodinky, ktoré vedia otvoriť garáž alebo vypnúť osvetlenie

iNELS umožňuje používateľom ovládať všetko osvetlenie alebo zavlažovanie v domácnosti či vo firme úplne odkiaľkoľvek, kde je pripojenie na internet. Jednoducho, len pomocou mobilu alebo tabletu - a najnovšie tiež prostredníctvom hodiniek Smartwatch..

Prvá česká aplikácia na operačnom systéme TIZEN, ktorá spája SAMSUNG smartwatch (Gear S2) a SmartHome, sa volá iNELS HOME CONTROL. Tú má zákazník nainštalovanú z aplikácie Samsung app priamo v chytrých hodinkách. Ich majiteľ môže ovládať prostredníctvom chytrej RF krabičky v dome osvetlenie, spínať spotrebiče alebo otvárať garážové brány, a plne sa pritom venovať dôležitejším činnostiam. 

"Novinku určite ocenia tí, ktorí nemôžu alebo nechcú mať stále v ruke smartfón. Napríklad pri športe, alebo šoférovaní auta. Jednotlivými miestnosťami je možné prechádzať jednoduchým pootočením kolieska, kliknutím na displej potom jednoducho potvrdiť voľbu. Určite potešíme tiež všetky technologické hračičky, pretože svetlo sa stmieva prostredníctvom kolieska, kedy v strede je hodnota momentálnej intenzity svetla a zároveň sa dá vybrať farba osvetlenia prostredníctvom posúvania medzi hodnotami na farebných škálach R, G a B., "opisuje ovládanie "domčeka v hodinkách" business development manager holešovskej spoločnosti ELKO EP Boris Kamenický.

Video k videniu tu

Kompletné informácie o aplikácii nájdete tu.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.