Na výstave v Indii sme predstavili bezdrôtové riešenie

Odvetvie automatizácie budov a energetického manažmentu nadobúda celosvetovo pozornosti a mnoho spoločností prináša na trh energeticky účinnejšie riešenie. Záujem sledujeme aj v Indii, kde sa v New Delhi konal v dňoch 5. - 7. 10. 2016 veľtrh  Electrical building technology India (EBTI). Veľtrh sa zameriaval na širokú škálu inteligentných a nákladovo efektívnych systémov hospodárenia s energiami. 

V tomto roku sa naša materská firma zúčastnila veľtrhu EBTI prvýkrát a v rámci expozície predstavila riešenie iNELS Smart Home & Building Solutions. Tešil nás všeobecný záujem o bezdrôtovú inteligentnú elektroinštaláciu, ktorú sme zastrešili radou iNELS RF Control. Okrem ovládania svetiel, žalúzií, spotrebičov, audio-video a ďalších zariadení, tento systém ponúka aj revolučný spôsob merania energií v existujúcich objektoch.

India patrí so svojou viac ako miliardou obyvateľov medzi podnikateľsky mimoriadne atraktívne teritóriá. Mentalita miestnych obchodných partnerov i zákazníkov však mnohokrát dokáže prekaziť smelé plány západných firiem. Aj preto si spoločnosť ELKO EP váži obchodných úspechov, ktoré oslavuje so svojou inteligentnou elektroinštaláciou iNELS aj vlastnými relé prístrojmi na tamojšom trhu. Len počas posledného roka v Indii zvýšila obrat o viac ako 600 percent.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.