Powered by Smartsupp

Ovládajte komfortne z jedného miesta

Sklenený dotykový ovladáč GSB3-80 s ôsmymi kapacitnými tlačidlami pre ovládanie technológií riadených systémom iNELS, ktorý dopĺňa dostupné verzie so štyrmi (GSB3-40), resp. šiestimi (GSB3-60) tlačidlami, je už skladom.

Všetky ovládače rady GSB3-80 sú dodávané v elegantnom čiernom a bielom prevedení a sú tak vhodné do celého radu interiérov v rezidentnom i komerčnom sektore. Rovnako ako ostatné systémové ovládače, nie je funkčnosť tlačidiel obmedzená iba na spínanie osvetlenia, ale naopak ponúka celý rad možností pri stmievanie osvetlenia, riadenie tieniacej techniky či ovládanie scén, napr. pre sledovanie televízie, relaxáciu alebo napríklad pri odchode z domu.

Nástenné ovládače s dotykovým ovládaním rady GSB3 od českej spoločnosti ELKO EP sa vyrába zo špeciálne tvrdeného skla s laserovou potlačou v čiernej alebo bielej farbe. Ich nespornou výhodou, oproti klasickým spínačom je, že zbernicová elektroinštalácia (iNELS BUS System), pre ktorú sú primárne určené, umožňuje integrovať viac funkcií do jedného miesta.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.