Jednoduché ovládnutie svetla s vstavaným stmievačom RFDEL-71B

Tento unikátny výrobok je určený na ovládanie intenzity svetla všetkých svetelných zdrojov akými sú klasické žiarovky, halogénové žiarovky, úsporné stmievateľné žiarovky a LED svetelné zdroje. O tom, že stmievať možno prakticky všetko, sa môžete presvedčiť a možno aj inšpirovať tu. Typ svetelného zdroja sa jednoducho nastaví otočným prepínačom na prednej strane prístroja, ktorý ponúka šesť svetelných funkcií (medzi obľúbené patria plynulý nábeh alebo dobeh svetla v rozmedzí 2 s až 30 min.). 

Obrovskou výhodou je tiež variabilita ovládania stmievača. Okrem existujúceho tlačidla sa dá RFDEL-71B ovládať i pomocou ovládačov systému iNELS RF Control – bezdrôtovým vypínačom, kľúčenkou, ovládačom RF Pilot či smartfónom. 

Nastavením minimálneho jasu potenciometrom na prednej strane prístroja sa eliminuje blikanie svetelných zdrojov, čo je užitočné spravidla u dnes populárnych LED zdrojov) a nechýba ani integrovaná ochrana proti prehriatiu.

Stmievač RFDEL-71B jje ideálnym riešením do priestorov, kde je potreba bezdrôtovo spínať a stmievať osvetlenia, ako sú napríklad obývacie izby. Vďaka svojim malým rozmerom ho ľahko skryjete napríklad do podhľadu alebo krytu svietidla. Pridanou hodnotou výrobku je predovšetkým to, že je súčasťou sofistikovaného bezdrôtového systému, ktorý môžete kedykoľvek rozširovať a ovládať osvetlenie, vykurovanie, audio a video a mnoho ďalších funkcií napr. zo svojho smartfónu alebo ponovom aj z chytrej TV.

Prehľad typov svetelných zdrojov:

  • R – klasická žiarovka.
  • L - halogénové žiarovky s vinutým transformátorom. 
  • C - halogénové žiarovky s elektronickým transformátorom.
  • LED - LED svetelné zdroje (230 V).
  • ESL - stmievateľné úsporné žiarivky.

Cena vstavaného univerzálneho stmievača RFDEL-71B je 67,20 s DPH.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.