Powered by Smartsupp

Spoločnosť ELKO EP, s.r.o. je už tretí rok partnerom konferencie „SMART HOME & perspektivy IoT“

Konferencia, ktorú organizuje Asociácia chytrého bývania, sa uskutoční 19. 9. 2017 v Prahe, v kongresovom centre hotela Grandior. Zameria sa na nové príležitosti a perspektívy Internetu vecí v oblasti chytrého bývania, budov a chytrých miest.

Zoznámi Vás s možnosťami projektovania chytrých domov, bytov, komerčných a ďalších typov stavieb. Konferencia je určená najmä pre architektov, projektantov, návrhárov interiérov, elektro-projektantov, elektroinštalatérov, stavebných inžinierov a ďalších odborníkov, študentov či záujemcov o tieto témy.

Tématicky je konferencia rozčlenená do troch blokov. V prvom bloku „Smart Home & perspektivy IoT“ sa zamyslíme nad tým, kam smeruje svet doslova nabitý technológiami? Môžeme sa stať ich obeťou? Svoj postoj a nové poznatky k stále sa rozvíjajúcemu Internetu vecí vyjadria odborníci na chytré bývanie a chytré siete.

V druhom bloku „Inšpirácia v realizáciách“ môžete nájsť zaujímavé riešenia bežnejších, ale aj netypických smart home projektov - napr. dom strechou dole. Poradíme Vám praktické alternatívy k zabezpečeniu, tieneniu a ovládaniu. Získate návod, ako minimalizovať tepelné straty pri vykurovaní, vetraní a chladení a zažiť tak nielen prirodzený komfort, ale aj ušetriť.

V záverečnom - treťom bloku „Skúsenosti pre Vaše projekty“ sa rečníci podelia o svoje skúsenosti získané z reálneho života. Vďaka tomu hravo predídete omylom, ktoré za Vás vyskúšali iní. Príde aj na najčastejšie nástrahy a chyby v projektovaní. Uvidíte, čo a ako môžete vo svojom dome vylepšiť, ako znížiť náklady a zároveň zvýšiť komfort, a to nielen bývania, ale aj business priestor. Zaujímavosťou, ktorá spestrí tento blok a nie je k videniu každý deň, bude prezentácia skúseností s chytrými inštaláciami v Bhutáne.

Konferencia rozhodne bude inšpiráciou pre architektov či projektantov, ktorí sa chcú zapojiť do súťažnej prehliadky chytrého bývania a priestor "Smart Space & Living", s uzávierkou prihláškovej dokumentácie k 30. 11. 2017. Viac informácií tu: www.achb.cz/soutez/

Na konferenciu sa môžete registrovať už teraz!

Účastnícky poplatok zahŕňa vedľa neobyčajného programu aj občerstvenie (vrátane obeda) v luxusnom hoteli Grandior.
Kompletné informácie o konferencii nájdete tu: www.achb.cz/konference/

 

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.