Powered by Smartsupp

Stali sme sa súčasťou raja!

Na súkromnom tropickom ostrovčeku Velaa, ktorý je súčasťou atolu Noon a administratívne patrí pod Maldivy, sa stala firma iNELS súčasťou ozajstného raja. V jednom z najluxusnejších rezortov sveta, Velaa Private Island, sme práve my mali česť na prelome mája a júna, v spolupráci s dlhodobým významným partnerom MIKENOPA, inštalovať naše prehrávače Lara s aplikáciou Lara Dio. Vedenia tejto výpravy sa zhostil ten najpovolanejší, projektový manažér iNELS David Kryštůfek.

Spoločne so svojím tímom sa musel v priebehu vysporiadať s mnohými prekážkami. Či už sa to týka logistiky (ostrov je vzdialený zhruba sedem tisíc kilometrov, leží vo vodách Indického oceánu, cesta k nemu je možná len hydroplánom z medzinárodného letiska Malé), náročných klimatických podmienok, vysokej vlhkosti, tropických búrok a dažďov, stiesnených priestorov alebo napríklad stoviek metrov potrebnej kabeláže. 

Cez všetky útrapy sa to ale podarilo, a tak si teraz môžu hostia vo vilkách užívať komfortu Lary. Vďaka nej je možné centrálne ovládať hudbu v celom objekte aj jeho ľubovoľných častiach, prehrávať hudbu z rôznych úložísk (iTunes, Google play, iPod, mp3 prehrávač, sieťové úložisko NAS), alebo si vybrať z viac ako tisícky internetových rádií celého sveta. To všetko prostredníctvom jednej unikátnej aplikácie Lara Dio, umožňujúcej jednoduché a pohodlné ovládanie všetkých Lara prehrávačov. Samozrejmosťou je tiež intuitívne ovládanie priamo na dotykovom paneli alebo cez bezdrôtový ovládač. Viac informácií o produkte nájdete na našich webových stránkach.

 

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.