12 Apríl

Apríl na výstavách - Slovensko, Maďarsko, Bulharsko

Od 5. - 7. apríla 2016 sme spolu s naším exportným partnerom vystavovali na veľtrhu Od začiatku roka sa spoločnosť ELKO EP zúčastnila už piatich výstav po celom svete. Mesiac apríl tento počet však ešte zdvojnásobí

Viac
06 Apríl

Ovládajte komfortne z jedného miesta

Sklenený dotykový ovládač GSB3-80 je dodávaný v elegantnom čiernom a bielom prevedení a je tak vhodný do celého radu interiérov v rezidentnom i komerčnom sektore. Rovnako ako ostatné systémové ovládače, nie je funkčnosť tlačidiel obmedzená iba na spínanie osvetlenia a naopak ponúka celý rad možností.

Viac
06 Apríl

Nové funkcie v aplikácii IHC pre iOS

iNELS Home Control (IHC) je aplikácia pre ovládanie systému iNELS a technológií v ňom integrovaných.V priebehu 15. týždňa budú vydané nové verzie aplikácií IHC pre iPhone a iPad.

Viac
23 Marec

ELKO EP na Light + Building už po piatykrát

v dňoch 13. - 18.3. 2016  vystavovala naša materská firma na najväčšej svetovej výstave smart automatizácie a osvetlenia  Light + Building vo Frankfurte nad Mohanom. 

Viac
10 Február

ELKO EP & ISE! Už piatykrát!

Aj v tomto roku nemôžeme chýbať na medzinárodnej výstave Integration System Europe, ktorá je zameraná na nové technológie, meranie energií a integráciu tretích strán. Výstava prebieha od 9. do 12. februára v Amsterdame a rovnako ako v predchádzajúcich rokoch je náš stánok umiestnený v hale 1, stánok Q75.

Viac

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.