06 Apríl

Ovládajte komfortne z jedného miesta

Sklenený dotykový ovládač GSB3-80 je dodávaný v elegantnom čiernom a bielom prevedení a je tak vhodný do celého radu interiérov v rezidentnom i komerčnom sektore. Rovnako ako ostatné systémové ovládače, nie je funkčnosť tlačidiel obmedzená iba na spínanie osvetlenia a naopak ponúka celý rad možností.

Viac
06 Apríl

Nové funkcie v aplikácii IHC pre iOS

iNELS Home Control (IHC) je aplikácia pre ovládanie systému iNELS a technológií v ňom integrovaných.V priebehu 15. týždňa budú vydané nové verzie aplikácií IHC pre iPhone a iPad.

Viac
23 Marec

ELKO EP na Light + Building už po piatykrát

v dňoch 13. - 18.3. 2016  vystavovala naša materská firma na najväčšej svetovej výstave smart automatizácie a osvetlenia  Light + Building vo Frankfurte nad Mohanom. 

Viac
10 Február

ELKO EP & ISE! Už piatykrát!

Aj v tomto roku nemôžeme chýbať na medzinárodnej výstave Integration System Europe, ktorá je zameraná na nové technológie, meranie energií a integráciu tretích strán. Výstava prebieha od 9. do 12. februára v Amsterdame a rovnako ako v predchádzajúcich rokoch je náš stánok umiestnený v hale 1, stánok Q75.

Viac
14 Január

Aplikácia iNELS Home Control v novom kabáte!

Aplikácia iNELS Home Control Vám umožňuje intuitívnym spôsobom ovládať technológie a spotrebiče vo Vašom dome prostredníctvom Vášho smartfónu. Aplikácia je prostredníctvom smartfónu spojená s chytrou RF krabičkou, ktorá ďalej komunikuje s prvkami iNELS RF Control.

Viac

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.