11 August

Jednoduché ovládnutie svetla s vstavaným stmievačom RFDEL-71B

Tento unikátny výrobok je určený na ovládanie intenzity svetla všetkých svetelných zdrojov akými sú klasické žiarovky, halogénové žiarovky, úsporné stmievateľné žiarovky a LED svetelné zdroje. O tom, že stmievať možno prakticky všetko, sa môžete presvedčiť a možno aj inšpirovať tu. Typ svetelného zdroja sa jednoducho nastaví otočným prepínačom na prednej strane prístroja, ktorý ponúka šesť svetelných funkcií (medzi obľúbené patria plynulý nábeh alebo dobeh svetla v rozmedzí 2 s až 30 min.).

Viac
25 Júl

Ako sa mení trh s inteligentnými domácnosťami?

V Európe vzrástol obrat medziročne o 157 percent.
 

Viac
14 Júl

Chytrý prírastok do domácnosti

Sada Jeden ovládač za všetky
Použiť mobilný telefón ako diaľkový ovládač pre zariadenia v domácnosti? Prečo nie. A nie je to tak zložité, ako si myslíte.

Viac
15 Jún

Strážte a ovládajte Vašu chalupu vzdialene!

Či už máte, alebo nemáte na chalupe internet.

Viac
07 Jún

Hodinky, ktoré vedia otvoriť garáž alebo vypnúť osvetlenie

iNELS umožňuje používateľom ovládať všetko osvetlenie alebo zavlažovanie v domácnosti či vo firme úplne odkiaľkoľvek, kde je pripojenie na internet. Jednoducho, len pomocou mobilu alebo tabletu - a najnovšie tiež prostredníctvom hodiniek Smartwatch.

Viac

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.