25 September

Päť ovládačov jednou ranou

Jedna chytrá krabička, päť možností ovládania.
Niekto má rád dolky, druhý zase holky, a tretí oboje. Snažíme sa vyjsť v ústrety rôznorodým prianiam našich zákazníkov, a tak naše hlavné produkty tvoríme stále viac multifunkčné, univerzálne. Práve chytrá krabička alebo tiež „Smart Box“ je toho príkladom.

Viac
11 August

Jednoduché ovládnutie svetla s vstavaným stmievačom RFDEL-71B

Tento unikátny výrobok je určený na ovládanie intenzity svetla všetkých svetelných zdrojov akými sú klasické žiarovky, halogénové žiarovky, úsporné stmievateľné žiarovky a LED svetelné zdroje. O tom, že stmievať možno prakticky všetko, sa môžete presvedčiť a možno aj inšpirovať tu. Typ svetelného zdroja sa jednoducho nastaví otočným prepínačom na prednej strane prístroja, ktorý ponúka šesť svetelných funkcií (medzi obľúbené patria plynulý nábeh alebo dobeh svetla v rozmedzí 2 s až 30 min.).

Viac
25 Júl

Ako sa mení trh s inteligentnými domácnosťami?

V Európe vzrástol obrat medziročne o 157 percent.
 

Viac
14 Júl

Chytrý prírastok do domácnosti

Sada Jeden ovládač za všetky
Použiť mobilný telefón ako diaľkový ovládač pre zariadenia v domácnosti? Prečo nie. A nie je to tak zložité, ako si myslíte.

Viac
15 Jún

Strážte a ovládajte Vašu chalupu vzdialene!

Či už máte, alebo nemáte na chalupe internet.

Viac

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.