20 November

iNELS na jachte alebo chytrá elektroinštalácia na vlnách

... teda na skutočných vlnách a v tomto prípade nie bezdrôtových. Využitie iNELS na jachte patrí k netradičným ochutnávkam inteligentného ovládania pomocou zbernicového riešenia. Nenapadá vás, ako je možné na jachte takýto systém využiť? Náš zákazník v tom má jasno a jeho požiadavky vychádzajú z každodenných potrieb. Navyše sa vďaka vlastným skúsenostiam s riešením iNELS vo svojej vile na Malorke, rozhodol uplatniť výhody systému aj na svojej jachte Sunseeker.

Viac
26 Október

Strážiť v sieti napätie? To sa oplatí!

Ako ochrániť spotrebiče pred výkyvmi napätia v sieti.
Viete, že vďaka výkyvom napätia v sieti, môžete nečakane prísť o vašich vítaných pomocníkov v domácnosti? TV, DVD, satelit, chladnička, mikrovlnka, práčka, sušička, umývačka a ďalšie spotrebiče môžu byť nadobro poškodené vplyvom prekročenej úrovne napätia.

Viac
20 Október

iNELS pre chytré domy a budovy opät na ForArchu

Tohtoročný 28. ročník stavebného veľtrhu prebiehal v dňoch 20. - 24. 09. 2016 v Prahe. ForArch je stálicou vo výstavných aktivitách našej materskej firmy. Už tradične tu prezentovala riešenia iNELS Smart Home & Building solutions, ale každý rok Vám prináša niečo nové, a rovnako tak aj nový vizuál expozície.

Viac
12 Október

Na výstave v Indii sme predstavili bezdrôtové riešenie

Odvetvie automatizácie budov a energetického manažmentu nadobúda celosvetovo pozornosti a mnoho spoločností prináša na trh energeticky účinnejšie riešenie. Záujem sledujeme aj v Indii, kde sa v New Delhi konal v dňoch 5. - 7. 10. 2016 veľtrh  Electrical building technology India (EBTI). Veľtrh sa zameriaval na širokú škálu inteligentných a nákladovo efektívnych systémov hospodárenia s energiami.

Viac
25 September

Päť ovládačov jednou ranou

Jedna chytrá krabička, päť možností ovládania.
Niekto má rád dolky, druhý zase holky, a tretí oboje. Snažíme sa vyjsť v ústrety rôznorodým prianiam našich zákazníkov, a tak naše hlavné produkty tvoríme stále viac multifunkčné, univerzálne. Práve chytrá krabička alebo tiež „Smart Box“ je toho príkladom.

Viac

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.