Powered by Smartsupp
25 November

Aplikácia LARA DIO

Aplikácia LARA DIO je určená na ovládanie zariadena LARA, ktoré vyniká svojimi rozmermi i funkciami v dizajne vypínača. . 

Viac
20 November

iNELS na jachte alebo chytrá elektroinštalácia na vlnách

... teda na skutočných vlnách a v tomto prípade nie bezdrôtových. Využitie iNELS na jachte patrí k netradičným ochutnávkam inteligentného ovládania pomocou zbernicového riešenia. Nenapadá vás, ako je možné na jachte takýto systém využiť? Náš zákazník v tom má jasno a jeho požiadavky vychádzajú z každodenných potrieb. Navyše sa vďaka vlastným skúsenostiam s riešením iNELS vo svojej vile na Malorke, rozhodol uplatniť výhody systému aj na svojej jachte Sunseeker.

Viac
26 Október

Strážiť v sieti napätie? To sa oplatí!

Ako ochrániť spotrebiče pred výkyvmi napätia v sieti.
Viete, že vďaka výkyvom napätia v sieti, môžete nečakane prísť o vašich vítaných pomocníkov v domácnosti? TV, DVD, satelit, chladnička, mikrovlnka, práčka, sušička, umývačka a ďalšie spotrebiče môžu byť nadobro poškodené vplyvom prekročenej úrovne napätia.

Viac
20 Október

iNELS pre chytré domy a budovy opät na ForArchu

Tohtoročný 28. ročník stavebného veľtrhu prebiehal v dňoch 20. - 24. 09. 2016 v Prahe. ForArch je stálicou vo výstavných aktivitách našej materskej firmy. Už tradične tu prezentovala riešenia iNELS Smart Home & Building solutions, ale každý rok Vám prináša niečo nové, a rovnako tak aj nový vizuál expozície.

Viac
12 Október

Na výstave v Indii sme predstavili bezdrôtové riešenie

Odvetvie automatizácie budov a energetického manažmentu nadobúda celosvetovo pozornosti a mnoho spoločností prináša na trh energeticky účinnejšie riešenie. Záujem sledujeme aj v Indii, kde sa v New Delhi konal v dňoch 5. - 7. 10. 2016 veľtrh  Electrical building technology India (EBTI). Veľtrh sa zameriaval na širokú škálu inteligentných a nákladovo efektívnych systémov hospodárenia s energiami.

Viac

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.